Dama Stile

Müşteri Hizmetleri

Delivery

Merhaba kargolama ve ulaştırma sayfasına hoş geldiniz! Burada, malların teslimi ile ilgili şartlar ve koşullar hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Ürünleri online olarak veya satış ofisimizden satın alabilirsiniz ve ya kapınıza kadar kargo yapabiliriz. Bazı siparişlerinizde kargolarımız ücretsizdir. Siparişleriniz zamanında ulaşması için en iyi kargo firmaları ile çalışıyoruz. Güvenli ödeme sayfanızda ürün açıkamlarını, fiyatını ve ulaşım zamanını görebilirsiniz. Aktif olan hızlı kargolama seçeneğinide belirli bir ücret karşılınğa ek hizmet olarak kullanabilirsiniz. Ulaşım süreçleri bulunduğunuz bölgeye, adrese göre değişiklik gösterebilir. Biz ürünleri genelde 2 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Yurt Dışı Kargo Süreleri

PTT ile bölgelere göre dağıtım süreçleri.
Amerika Tüm Amerika 10 -14 Gün Pazartesi - Cuma
+5-7
Avrupa Tüm Avrupa   7 -10 Gün Pazartesi - Cuma
Asya Tüm Asya 10 -14 Gün Pazartesi - Cuma
Afrika Tüm Afrika 10 -14 Gün Pazartesi - Cuma
+5-7
Avusturalya Tüm Avusturalya   8 -12 Gün Pazartesi - Cuma
+5-7

Ücretsiz kargo

Stokta olan ürünleriminizin çoğunu 2 iş gününde ücretsiz kargo olarak gönderiyoruz. Ürünlerin bazıları ücretsiz kargoya tabi değildir. Kapıda ödeme hizmetinden artı ücret ödiyerek yararlanabiliriniz. Pazartesi ve Cuma (öğlen 3'e kadar )  günleri içerisinde kargolama yapılmaktadır. 

Şartlar & Koşullar

 • Entire agreement

  If you require a complete delivery of your orders, please enter an X in the Complete Delivery field on the shipping screen of the customer master record. The indicator is copied into the order header, which you can also use for the purpose.

 • Ürün Alımı

  Alışveriş yaparken lütfen açıklamları dikkatlice okuyuz ve boyutlarını inceleyiniz. Bazı ürünlerimizde iade yoktur ve bu tür detaylar açıklamalarda mevcuttur.

 • Ürün Kargolama Süreci

  Ürünler tarafınıza genelde 2 iş günü içerisinde gönderiliyor, herhangi bir aksilik durumunda en geç 3 gündür. Hafta sonu ve özel günlerde firmamız kapalı olduğu için kargolama yapmıyoruz.

 • Hasar Raporu

  Kargonuzu teslim aldığınızda lütfen kontrol ediniz. Her hangi bir hasar durumunda teslimat günü içerisinde raporr tutturunuz. Ürünü tutturduğunuz rapor ile bize gönderdiğinizde paranız tarafınıza ödenecektir.

 • İade Koşulları 

  İade etmek istediğiniz ürüneri 14 iş günü içerisinde gönderebilirsiniz. İadesi olmayan ürünleri lütfen iade olarak gödermeyin.

 • Yanlış Alım Veya Gönderim

  Yapılan yanlış alımlarda kargo ücretleri  tarafınıza aittir. Firmadan kaynaklı bir yanlış gönderim var ise tüm kargo ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır. 

 • Ödeme Seçenekleri

  - Havale,

  - Kredi Kartı,

  - Kapıda Ödeme,

  - Iyzco yurt dışı kartları için ödeme, 

 • Toptan Sipariş Ödemesi

  Toptan siparişlerde ödemeler bütçenin durumuna göre %50 yada %70 peşinat, ürün teslim aşamasında geri kalanı gönderim yapmadan önce ödeme şeklindedir.

To Top