Dama Stile

Nakliye ve Teslimat

Siparişinizi beklerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar:

 • - 2 İş günü içerisinde kargoya verilir. Ulusal tatil günleri hariç Pazartesi - Cuma

 • - Gönderim, “Siparişiniz Gönderildi!” E-postasını aldığınız tarihten itibaren başlar.

 • - Yukarıdaki tahmin, üretim süresini içermez - özel siparişinizin olmasını umduğunuz her şey olduğundan emin olmak için 1-3 iş günü gerekir.


Dama Stile dünya çapında bir şirkettir - dünyanın neresinde olursanız olun eşyalarınızı kapınıza götürmek için tüm dünyadaki üretim ve nakliye ortaklarıyla çalışıyoruz. Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu siparişlerini yukarıda listelenen güne göre alacak olsa da, gerçek zaman dilimleri bölgeden bölgeye değişebilir. 

Dama Stile ile ne zaman irtibata geçmeniz gerekir?

Yukarıdaki bilgiler bize mesaj atmak için en iyi zamanı bilmenizi sağlar. Siparişiniz belirtilen tarihe kadar ulaşmamış olsa bile, muhtemelen yoldadır ve beklemeye değer.
 1. Nakliye Bedeli Ne kadardır?

  Güvenli Ödeme seçeneğine tıkladığınızda, teslimat adresinizi girebilir ve bir nakliye yöntemi seçebilirsiniz. Ardından, nakliye masrafları hesaplanır ve sayfanın en altında bulunan toplam tutarınıza tatar


 2. Siparişimi takip edebilir miyim?

  Siparişinizi en kısa sürede kapınıza getirmek için global bir nakliye ortağı olan (UPS, PTT ) ve yerel posta hizmetlerine (Aras, PTT) güveniyoruz. Bu nedenle, takip her zaman mümkün değildir. Siparişiniz izlenebilir bir servis tarafından gönderiliyorsa, bu bilgiler siparişlerinizin yanı sıra, size gönderdiğimiz e-postanın içerisine dahil edilecektir.

 3. Siparişim Nederen Gönderiliyor?

  Tüm siparişeriniz Türkiyeden çıkış sağlıyor.

To Top